Заміна гальмівних колодок, дисків у нас в СТО – це вигідно!

Однією з додаткових послуг, яку виконують майстри автосервісу SANAVTO SERVICE на Дарниці є заміна гальмівних дисків, заміна гальмівних колодок на всі марки автомобілів.

Ціна заміни зазначених елементів гальмівної системи, як і діагностика ходової частини авто є невисокою. Рекомендуємо проводити діагностику та візуальний огляд гальмівної системи кожні півроку або при виявленні перших симптомів зношування або поломки деталей.

Вартість заміни деталей гальмівної системи

Послуга Ціна в грн.

Передні гальмівні колодки (пара)

від 200

Задні гальмівніі колодки (пара)

від 200

Направляющі супорта

від 100

Тормозного диска

від 200

Колодки ручного тормоза (пара)

від 600

Тормозні барабаны

від 500

Ціна заміни залежить від марки та моделі авто

 Показати марки авто

Заміна передніх гальмівних дисків на лівому березі в Києві

Основні ознаки зносу гальмівних колодок

Скрип при гальмуванні

Збільшення гальмівної колії

При гальмуванні авто відводить в бік

Поява пилових частинок та метал стружки на колісному диску

При заміні колодок гальм на нові, обов’язково потрібно зробити огляд гальмівних дисків, шлангів гальм, пильовиків супортів і напрямних. За наявності видимих пошкоджень рекомендуємо зробити заміну пошкоджених елементів на нові.

Головні ознаки зношування гальмівних дисків

Удари в педаль гальма під час гальмування

Вібрація авто під час руху

Максимальне зношування дисків

Пам’ятайте! При несвоєчасній заміні гальмівного диска, збільшується знос інших деталей ходової частини авто через підвищення навантажень від вібрації та перегріву.

Рекомендації щодо заміни гальмівних колодок та дисків дуже прості – слід купувати запчастини гальмівної системи лише високої якості, які рекомендовані виробником саме на Вашу модель та марку авто. Будь-які доробки, переробки призводять до неприємних наслідків.

Справна гальмівна система – запорука комфорту та безпеки!

У нашому СТО на Позняках у Києві крім усіх послуг компанії з ремонту та обслуговування ходової частини, можна за попереднім записом заміну гальмівних колодок та гальмівних дисків, що направляють супорти за прийнятною вартістю. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

 Всі послуги компанії

Часто задавані питання

Які деталі гальмівної системи потребують найчастіше заміни?

Зважаючи на максимальне навантаження і відповідно до зносу, вимагають заміни передні гальмівні колодки на нові. Трохи рідше зношуються задні гальмівні колодки. Заміну гальмівних дисків потрібно проводити при виявленні максимального зношування або деформації. Рекомендовано, колодки та диски міняти попарно (передні та задні).

Як часто слід проводити огляд гальмівної системи?

Плановий огляд гальмівної системи рекомендовано проводити кожних 10 тис. км. Бажано, при виявленні найменших ознак неправильної роботи гальм на Вашому авто, відразу відвідати автосервіс, виявити та усунути причину. Огляд гальмівних деталей можна провести при заміні олії на СТО або сезонної зміни гуми.

Які симптоми зносу гальмівних колодок та дисків?

Головним симптомом, що говорить про знос гальмівних колодок, є неприємний скрип при гальмуванні, збільшення гальмівного шляху, відведення авто в бік при різкому гальмуванні та зупинці. Основною ознакою зношування гальмівних дисків є удари по педалі гальма при гальмуванні і невелика детонація при русі.

Скільки часу потрібно на заміну передніх та задніх гальмівних дисків, колодок?

Час витрачений на заміну дисків та колодок залежить від марки авто. Середній час 1-2 години на заміну передніх та задніх дисків, колодок.

фото автосервісу

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна заміна гальмівних колодок, дисків?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!