Реставрація кульових, кермових накінечників, тяг у нас в СТО – це вигідно

Перераховані деталі підвіски автомобіля зазнають на собі досить серйозного навантаження, в результаті якого з часом відбувається знос запасних частин. Багато хто відразу купує нові, не замислюючись про те, що ремонт кульових опор (шарових) у Києві (Дарницький район) буде набагато вигіднішим, ніж їхня заміна.

Ми не говоримо зараз про ті випадки, коли автозапчастина не підлягає відновленню або коли заміна економічно більш вигідна. Ремонтні роботи виправдовують себе у тому випадку, коли вартість нової оригінальної автозапчастини перевищує 800 грн.

Вартість відновлення

Реставрація накінечника

200-250

Реставрація кермової тяги

200-300

Реставрація кульової опори

200-300

Реставрація кульової у важелі підвіски

300-400

Реставрація кульової в алюмінієвому важелі

400-600

Ціна ремонту вказана в гривнях і залежить від типу підвіски та марки авто

 

Ремонт кульових опор

 Показати всі послуги

Для того щоб запчастина, що вийшла з ладу, справно працювала надалі, необхідно звертатися за допомогою до висококваліфікованих фахівців, знайомих з усіма тонкощами процесу, озброєним спеціалізованим обладнанням, за допомогою якого вони і проведуть якісну реставрацію кульової опори.

Їздити на несправній машині дуже небезпечно, особливо якщо йдеться про пересування на великій швидкості. Своєчасно не усунена проблема може призвести до втрати керованості, що може призвести до серйозних наслідків. Наша автомайстерня SANAVTO SERVICE проведе ремонт кульової опори в Києві на Лівому березі (Позняки) або ж при необхідності здійснить заміну деталі, що зносилася, на нову.

Ніхто не сперечається з тим фактом, що елемент підвіски, що реставрується, не може відрізнятися кращими характеристиками, ніж оригінальний новий. Але не завжди є можливість одразу придбати запчастину. І в цьому випадку реставрація кульових опор на авто – чудова альтернатива заміні.

Ремонт кульових опор Київ

Чому за допомогою слід звертатися саме до нас

Наш автосервіс вже давно надає автовласникам подібні послуги та відгуки про наші старання завжди позитивні. Досягти такого рівня нам допомогла відповідна освіта, постійне вдосконалення навичок, сучасне обладнання для діагностики та ремонтних робіт.

За деякими ознаками можна виявити несправність. Нерівномірне зношування покришок ззаду та спереду може вказувати на неполадки саме в цій частині підвіски. Погойдування колеса під час руху в різні боки – це дуже небезпечний симптом, що говорить про те, що вже не можна відтягувати із заміною або ремонтом кульової опори авто.

У будь-якому разі перед тим як приступити до роботи, досвідчений майстер завжди проведе детальну діагностику, для того щоб визначити, в чому саме полягає проблема, і яким методом найкраще її усунути.

Звертаючись до нас Ви отримуєте:

Найвищий рівень обслуговування підвіски авто.

Уважність до деталей.

Оперативність – реставрація кульових опор буде виконана протягом 1-2 годин.

Гарантію результату та реальну економію.

Справний стан транспортного засобу – запорука безпеки всіх учасників дорожнього руху. Приїжджайте до нас – ми подбаємо про те, щоб усі елементи підвіски Вашого авто працювали бездоганно. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

Часто задавані питання

Шарові яких виробників Ви реставруєте?

Наш сервіс відновлює кульові опори всіх виробників, які рекомендовані заводом-виробником саме на Вашу модель авто. Рекомендуємо відновлювати кульові або проводити заміну на нові тільки відомих виробників, щоб отримати очікуваний результат і не повертатися до цієї проблеми через короткий проміжок часу.

Яка середня ціна ремонту кульової опори?

Вартість відновлення кульової опори залежить від зносу деталі, марки авто та місця встановлення. Ціна реставрації кульової у нас у сервісі в межах 200-400 грн. із гарантією.

Скільки часу потрібно на відновлення однієї кульової опори?

Середній час витрачений на ремонт кульової в межах 1-2 години. Час реставрації вказано без урахування зняття – установки з автомобіля.

Чи можна провести зняття – встановлення кульових у Вас в сервісі для подальшого ремонту?

Однією з послуг автосервісу є заміна шарових опор за прийнятною вартістю. При зверненні до нашого СТО з проблемою ремонту кульової можна провести зняття – установку.

фото автосервісу

Фото нашого автосервісу

Потрібен якісний ремонт кульової з гарантією ?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!