Заміна задніх та передніх пружин у нас в СТО – це просто!

Під час руху саме ходова частина автомобіля зазнає найбільших навантажень. Не дивно, що окремі її елементи з часом зношуються і їх доводиться міняти на нові бу. Одна з послуг нашого автосервісу в Києві на Лівому березі, з якою стикаються кожен власник авто – заміна передніх або задніх ходової пружин.

Вартість заміни пружин підвіски

Послуга

Ціна в грн.

Заміна передньої пружини

350-550

Заміна задньої пружини на амортизаторі

300-600

Заміна задньої пружини без амортизатора

250-350

Заміна задніх пружин

Всі послуги

Згодом метал пружини втрачають свої властивості – збільшується діапазон стиснення-відбою. Це дуже небезпечно, оскільки знижується керованість автомобілем, а також починають відчуватися усі нерівності дороги. При сильно просаджених або пружинах, що лопнули, в рази збільшується знос інших елементів підвіски. Експлуатувати машину з такою поломкою не рекомендуємо.

Основні причини зносу пружини ходової частини

Природне зношування під час експлуатації;

Підвищені навантаження;

Постійна їзда по нерівностях;

Несвоєчасний ремонт або заміна амортизаторів;

Вплив дорожніх реагентів, що викликають корозію;

Втома металу.

Як тільки подібне відбувається, звертайтесь до нас в СТО SANAVTO SERVICE у Києві на Позняках. Ми надаємо всі послуги з діагностики та ремонту ходової частини на всі моделі та марки авто, незалежно від року випуску. Одна з них – заміна пружин підвіски у Дарницькому районі Києва за прийнятними цінами.

Щоб не прийти до поломки та заміни інших частин підвіски, пружину потрібно негайно замінити, оскільки вона виконує важливі функції: зменшення рівня вібрації, поглинання поштовхів, забезпечення комфорту під час їзди, підтримка контакту коліс із дорогою, зберігає кліренс незалежно від дорожнього покриття.

Що ви отримуєте, звернувшись до нас?

Насамперед це доступна ціна на заміну пружин та всі послуги автосервісу SAMAVTO SERVICE. Крім демократичної вартості, ми надаємо своїм клієнтам бездоганну якість на всі види послуг. Проводимо діагностику ходової частини автомобіля і при виявленні неполадок, після погодження з клієнтом робимо заміну або ремонт деталей підвіски, що зносилися.

До нашого автосервісу на Лівому березі столиці приїжджають не лише автовласники Києва, а й мешканці інших міст України за рекомендацією своїх друзів, знайомих.

Чому саме СТО SANAVTO SERVICE на Лівому березі?

Ми цінуємо свою репутацію та довіру клієнтів. Саме тому звертаючись до нас, ви можете бути впевненими, що заміна передніх, задніх пружин і всі послуги автосервісу будуть проведені на найвищому рівні. Від колишніх незручностей, спричинених поломкою або зношуванням ходової частини авто, не залишиться і сліду. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна заміна пружин підвіски?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!