Заміна кермових тяг та наконечників у нас в СТО – це просто!

Рано чи пізно кожен власник авто стикається з необхідністю заміни наконечника кермової тяги. Це дуже важливий елемент у кермовому пристрої автомобіля, за станом якого необхідно постійно стежити. Ця деталь відповідає за поворот коліс у необхідну сторону. Якби не цей компонент, кермо було б неможливим. Про те, наскільки небезпечно некерований транспортний засіб знає кожен власник автомобиля.

Вартість заміни

Послуга

Ціна в грн.

Рульового наконечника

200-300

Рульової тяги

200-300

Пильовика наконечника

200-300

Пильовики рульової тяги

200-300

Ціна заміни вказана в гривнях і залежить від моделі та марки авто

 

Заміна кермового наконечника автомобіля

Всі послуги

За перших ознак поломки відвідайте наше СТО SANAVTO SERVICE в Дарницькому районі Києва та скористайтесь послугою із заміни наконечників, рульових тяг. Ми підготували для вас вигідні умови для співпраці – вартість наших послуг приємно тішить кожного, хто звертається до нас. Багаторічний досвід в  сфері ремонту та обслуговуванні підвіски допомагає нашим майстрам швидко знаходити рішення та якісно виконувати свою роботу.

Коли слід звертатися за допомогою в автосервіс

Перший сигнал – стукіт, що з’являється під час руху по нерівному дорожньому покриттю. Якщо такі звуки виникають під час руху, слід простежити, чи не заносить машину під час руху.

Другий сигнал – якщо виявили пошкодження пильовика кермової тяги або наконечника.

Якщо цих ознак немає але є сумніви, рекомендуємо заздалегідь зателефонувавши, приїхати до нас в сервіс, де буде проведена діагностика підвіски і по потребі проведена заміна рульових наконечників, тяг в Києві (Позняки) за прийнятною ціною.

Не витрачайте свій дорогоцінний час у спробах самостійно все виправити – приїжджайте і за кілька годин від проблеми не залишиться і сліду! Ми проведемо діагностику, поміняємо запасну частину та повернемо Вам авто з підвіскою в найкращому стані. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна заміна рульової тяги та накінечника?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!