Заміна верхніх та нижніх важелів ходової частини у нас в СТО – це просто!

Незважаючи на те, що цей елемент дуже міцний, кожен може зіткнутися із ситуацією, коли потрібно замінити передні або задні важелі. Не слід покладатися на власні сили та поради, почерпнуті з інтернету, сподіваючись, що подібну процедуру можна провести самостійно без досвіду.

Звертаючись до майстрів СТО SANAVTO SERVICE в Дарницькому районі столиці України, ви зможете заощадити не тільки час, але й гроші, завдяки тому, що цінова політика нашої компанії не включає необґрунтовані націнки, які досить часто зустрічаються в Києві.

Вартість заміни важелів підвіски авто

Послуга

Ціна в грн.

Верхній ричаг підвіски

250-450

Нижній ричаг підвіски

200-500

Передній ричаг ходової

250-450

Задній ричаг ходової 

200-500

Ціна заміни важеля передньої або задньої підвіски залежить від марки та моделі авто.

 

Заміна передніх ричагів підвіски на Лівому березі Києва

 Всі послуги

Ми працюємо швидко та головне на совість

Наші фахівці чудово усвідомлюють той факт, що якість їх роботи безпосередньо впливає на безпеку та комфорт клієнта, тому завжди зібрані, уважні, не припускаються помилок під час заміни важелів підвіски. Попередньо ми проведемо діагностику, щоб оцінити загальний стан ходової.

Ми не зупиняємось на досягнутому – стежимо за всіма новинками у цій сфері та тестуємо нові технології, застосовуючи найкращі з них у своїй професійній діяльності, обмінюємося досвідом, знаннями з іншими фахівцями.

Всі наші знання та вміння до ваших послуг! ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна заміна важеля підвіски?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!