Ремонт підвіски та деталей ходової частини у нас в СТО – це відчутна економія часу та грошей!

Сучасне СТО SANAVTO SERVICE, що розташоване у м. Київ на Лівому березі, вже тривалий час займається наданням послуг з якісного ремонту та діагностики ходової частини всіх марок автомобілів. З 2015 року одним з основних напрямків компанії стала послуга з ремонту нерозбірних, двотрубних газо-масляних амортизаторів та стійок відкритого типу на всі марки та моделі авто. У 2017 році додалася ще одна із затребуваних послуг, це реставрація кульових у важелі підвіски (алюмінієвих, залізних) за сучасною технологією.

Чому саме ми?

За роки своєї діяльності, пройшли навчання у найкращих фахівців у цій галузі з Харкова та Чернівців, ми досягли великого досвіду та високого професіоналізму у сфері відновлення елементів підвіски за стандартами заводу виробника, та завоювали довіру автовласників не лише з Києва, а й з усієї території України. .

Всі наші дії спрямовані на те, щоб нашим клієнтам було зручно звернутися до автосервісу SANAVTO SERVICE, а виконані нами роботи відповідали найвищим стандартам.

Тому ми з упевненістю можемо стверджувати, що співпраця з нами буде для вас комфортною та взаємовигідною.

фото автосервісу в Киеві

Наші переваги

1 Зручне розташування. СТО знаходиться у Дарницькому районі Києва за адресою: вул. Тепловозна 18Г (Позняки) недалеко від перетину Дарницького та Харківського Шосе. Під’їхати до нас однаково зручно як із Правого, так і з Лівого берега. А з власниками авто інших міст України ми контактуємо через службу доставки Нова пошта, приймаючи в ремонт деталі ходової (передні та задні амортизатори, важелі підвіски) та після відновлення відправляємо назад.

2 Широкий асортимент послуг. Компанія SANAVTO SERVICE здійснює такі види робіт:  

  Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок  

  Реставрація кульовий у важелі підвіски   

  Реставрація кульових, рульових тяг, наконечників  

  Діагностика та обслуговування ходової частини авто  

  Ремонт та заміна деталей підвіски  

   Заміна гальмівних дисків, колодок

3 Якість. Ремонт ходової проводиться лише з дотриманням усіх заводських стандартів та технологій, і ми обов’язково надаємо гарантію на відновлені деталі у нас.

4 Швидкість. Робота може зайняти час від 1 години та максимум до 1 робочого дня – все залежатиме від об’єму та складності ремонту.

5 Прийнятна ціна. Вартість ремонту підвіски встановлюються індивідуально для кожної марки та моделі авто, розраховуються в залежності від кількості вибраних вами послуг. Вартість робіт обов’язково визначається і повідомляється до початку робіт, і ви можете не побоюватися, що наприкінці отримаєте завищений рахунок.

Спеціалізоване СТО SANAVTO SERVICE дбає про свою репутацію, а також про ваш комфорт та безпеку на дорозі. ЗВЕРТАЙТЕСЬ до нас! Ви завжди будете у виграші, про що свідчать ВІДГУКИ наших клієнтів.


Фото нашого автосервісу

Шукаєте СТО у Києві на Лівому березі з ремонту та обслуговування підвіски?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!