Ремонт електро-регульованих амортизаторів у нас – це вигідно!

Наш автосервіс SANAVTO SERVICE пропонує автовласникам Києва та всієї України, послугу з відновлення робочих характеристик газо-масляних амортизаторів та стійок з регулюванням жорсткості за прийнятною ціною та гарантією.

Вартість ремонту регульованих амортизаторів

Послуга

Ціна (грн.)

Реставрація стійок з EDC

500 – 900

Реставрація стійок з Flex Ride

500 – 900

Реставрація стійок з DDC

500 – 900

Реставрація стійок з CCD

500 – 900

Типи амортизаційних стійок з електро-регулюванням та їх відновлення


– Ремонт амортизаторів з EDC системою регулювання жорсткості

 Амортизатор с EDC після ремонту

Даний тип передніх або задніх стійок відрізняється від простих двотрубних наявністю на корпусі амортизатора 2-х клапанних систем для регулювання жорсткості. З салону авто можна вибрати один з варіантів налаштування (комфорт, стандарт, спорт) та система EDC за долі секунд встановлює вибраний режим.

Регульовані амортизатори з EDC встановлені на моделі BMW серії 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 лінійки X: X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7 мають дуже високу якість складання, що підтверджують великі пробіги у різних дорожніх умовах. Ці амортизатори дуже чутливі до норм кількості масла у стійці та відповідно тиску газу.

Навіть найменші відхилення від норм призводять до неприємних наслідків; пробої підвіски, некоректна робота датчиків системи EDC. В найгіршому випадку автомобіль може вставати в аварійний режим.

Найпростішим та економічно вигідним у таких випадках допомагає своєчасний ремонт амортизаторів з EDC за невисокою ціною до 900 грн. з гарантією порівняно з вартістю нового.


– Ремонт амортизаторів з FlexRide системою регулювання жорсткості

Задні амортизатори з FlexRide після ремонту

Цей тип амортизаторів встановлюються на моделі Opel Insignia, Astra, Vectra у максимальній комплектації відомого європейського виробника автомобілів.

Відмінністю від простих двотрубних стійок є наявність на корпусі переднього і заднього амортизатора блоку з електромагнітами для регулювання клапанної системи.

При включенні з салону авто вибраного режиму (комфорт, стандарт, спорт) система FlexRide блискавично за часи секунд реагує і встановлює обраний режим. Регулювання проходить за допомогою збільшення та зменшення відстані між пластинами клапанної системи та відповідно зміна жорсткості підвіски.

Амортизатори із системою регулювання на вказані моделі Опель відрізняються великою надійністю при дбайливій експлуатації та своєчасному обслуговуванні. При виявленні перших симптомів неправильної роботи передніх або задніх стійок рекомендуємо відразу провести ремонт амортизаторів з FlexRide за прийнятною ціною до 900 грн. та отримати бажаний результат та надовго забути про купівлю нових стійок, вартість яких від 8000 грн. і більше.


– Ремонт амортизаторів з DCC системою регулювання жорсткості

 Підвіска с регульованими стійками на Фольксваген

Підвіска DCC вона ж Dynamic Chassis Control встановлюється на автомобілі моделей Volkswagen Passat B5, Passat B6, Passat B7, Passat B8, Passat CC для збільшення комфорту і безпеки. Також амортизатори з системою регулювання жорсткості зустрічаються на моделях Шкода Octavia, Superb.

Як і всі системи електрорегулювання жорсткості двотрубних амортизаційних стійок, ця підвіска DCC регулюється з салону авто і має три режими (Normal, Sport, Comfort). Це дає власнику авто індивідуально вибрати підходящий під манеру їзди та дорожнє покриття.

Одним з плюсів амортизатора з регулюванням DCC – це висока якість деталі, що підтверджують великі навантаження та пробіги без жодних проблем та поломок. Найбільший мінус даних стійок – пристойна вартість нової деталі від 8000 грн. Якщо при виявленні симптомів некоректної роботи амортизаційних стійок та своєчасному відновленні робочих характеристик за ціною до 900 грн., можна уникнути серйозних фінансових витрат та надовго забути про покупку нових стійок.

Ремонт регульованих амортизаторів з DCC  – це відчутна економія часу та грошей, про що свідчать ВІДГУКИ наших клієнтів.


– Ремонт амортизаторів з CCD системою регулювання жорсткості

Амортизатори на Лінкольн МКЗ після відновлення

Амортизатори з регулюванням CCD встановлені на автомобілі Лінкольн MKZ, MKC, MKS, MKX і на моделях Ford Fusion, Mondeo, Focus, S-Max, C-Max. Дані амортизаційні стійки на вказаних моделях авто, як і на інших типах активних амортизаторів з регулюванням, налаштовуються водієм з салону автомобіля.

Підвіска на моделях Lincoln є дуже надійною. Слабкими місцями вважаються лише кульові та амортизатори. Якщо люфт кульової опори можна визначити при проведенні ТО ходової, то неправильну передніх та задніх стійок візуально оглянувши визначити неможливо. У такому разі допоможе діагностика амортизатора, тільки знятого з авто. У більшості звернень до нас, після огляду та діагностики амортизатор виявляється з повною відсутністю газу та часткової втрати олії. Такий амортизатор працює на 30-50% своїх можливостей і, відповідно, дуже швидко виходить з ладу.

Після відновлення технічнихх показників, стійка працює як нова. Ця ж проблема стосується і автомобілів марки Ford з такими ж регульованими амортизаторами.

Вам не потрібно буде купувати нові стійки по 8000 грн. і більше за одну. Вчасно проведіть у нас в автосервісі на Лівому березі Києва ремонт амортизатора з CCD за ціною до 900 грн. та отримайте очікуваний результат!


Що Ви отримуєте, звернувшись до нас?

Амортизатор без видимих слідів ремонту

Ремонт однієї стійки за 1-2 години

Тех. стан не гірший за нові аналоги

Гарантію 20 тис. пробігу або 6 місяців

Чому саме ремонт амортизаторів із регулюванням?

У 90% звернень до нас в автосервіс, амортизатори з електрорегулюванням жорсткості незалежно від марки авто, не вимагають заміни комплектуючих стійки через відсутність будь-яких пошкоджень або критичного зносу. У такому разі ми застосовуємо безрозбірний спосіб ремонту амортизаторів та стійок за допомогою відновлення рівня оливи та тиску газу до норм заводу виробника затраченого не за один рік експлуатації.

Даний спосіб сучасного відновлення добре себе зарекомендував за роки роботи та відрізняється від інших технологій невисокою вартістю та головне ідеальним кінцевим результатом, що підтверджують ВІДГУКИ наших клієнтів.

Послуга з ремонту регульованих амортизаторів у нас в СТО доступна не тільки автовласникам Києва, але й усіх міст України через службу доставки Нова Пошта. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати

 

Приклади виконаних робіт

Потрібен якісний ремонт амортизаторів з електро-регулюванням?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!