Діагностика підвіски авто у нас в СТО – це вигідно!

Навіть у самому затишному та комфортабельному салоні, де продумана кожна дрібниця, неможливо почуватися зручно, коли присутні неполадки у підвісці. Проведена вчасно діагностика ходової частини авто допоможе вчасно виявити проблему, уникнути неприємних наслідків та заощадити кошти.

Таку послугу надають майстри СТО SANAVTO SERVICE, розташованому на Лівому березі Києва (Дарницький район). Візуально далеко не кожен автовласник може визначити наявність проблеми у підвісці. Саме тому таку процедуру слід проводити регулярно у спеціалізованому сервісі, оскільки йдеться про безпеку та комфорт.

Якщо у разі поломки двигуна машина просто не заведеться, то в даному випадку несправність може проявити себе на повному ходу. Це нерідко призводить до аварійних ситуацій із неприємними наслідками. Діагностика ходової частини автомобіля – прямий обов’язок кожного водія!

Вартість діагностики підвіски авто

Послуга

Ціна (грн.)

Діагностика ходової частини

100-150

Діагностика задньої підвіски на Позняках

Ціни на послуги з ремонту ходової частини

Ремонт амортизаторної стійки

300-800

Заміна амортизатора, стійки

250-500

Ремонт важелів підвіски

300-500

Заміна передньої, задньої пружини

250-500

Заміна шарової опори

від 200

Заміна ричага подвіски

від 300

Заміна опорного підшипника амортизатора

350-500

Заміна опорної подушки амортизатора

250-500

Заміна рульового наконечніка

від 200

Заміна рульової тяги

від 250

Заміна втулок стабілізатора (пара)

від 200

Заміна стійок стабілізатора (пара)

від 200

Зняття-установка підрамника

від 700

Заміна ШРУСа (Гранати)

від 400

Заміна ступічного підшипника

від 400

Заміна сайлентблоків

від 200

Перепрессовка сайлентблоків

від 100

Ціна вказана в гривнях і залежить від типу підвіски та марки авто


Коли слід проводити діагностику підвіски

 Планова діагностика ходової проводиться кожні 10 тисяч кілометрів пробігу.

 Перед придбанням Б/У авто.

 З появою сторонніх стуків під час руху.

 У випадках, коли часто пересуваються нерівною місцевістю.

Нехтувати такою перевіркою нерозумно, особливо з огляду на той факт, що у нас ціна діагностики ходової частини всіх марок та моделей автомобіля у Дарницькому районі Києва невелика. Уважне ставлення до технічного стану машини допомагає почуватися за кермом комфортно та безпечно. Плюс до всього це реальна можливість заощадити на покупці дорогих деталей підвіски або складних відновлювальних роботах.

Що включає діагностика підвіски?

Діагностика ходової частини автомобіля у спеціалізованому СТО в Києві на Позняках – це комплексна перевірка, що включає:

1 Осмотр покрышек с целью выявления неравномерного износа

2 Перевірка надійності кріплення передніх та задніх коліс

3 Аналіз стану сайлентблоків, пильовиків, кульових, важелів, втулок та стійок стабілізатора, підрамника, опорних подушок амортизаторів

4 Проводиться ретельний огляд передніх та задніх пружин підвіски, мета якого – виявлення механічних пошкоджень

5 Оглядають задні та передні амортизатори на наявність патьоків масла, пошкоджень, цілісність відбійників, пильовиків.

Більш детальне дослідження можливе лише при знятому амортизаторі з авто та звільнений від пружини. Під час ремонту амортизаторів проводиться безкоштовно.

Вартість діагностики ходової частини автомобіля у нас в СТО Києва( Дарницький район) повністю себе виправдовує та приємно дивує автовласників столиці України, як і якість послуг з ремонту та обслуговування підвіски всіх марок та моделей авто, незалежно від року випуску.

Переваги від співпраці з нами

Довіривши діагностику підвіски автомобіля нашим фахівцям, клієнт може розраховувати на точність та оперативність. Вся процедура огляду та діагностики займає часу до однієї години. Якщо будуть виявлені неполадки, майстер порекомендує найкращі варіанти ремонту ходової частини Вашого автомобіля. Для цього в СТО SANAVTO SERVICE у Києві на Позняках є все необхідне.

Високий рівень кваліфікації дозволяє нашим співробітникам помітити несправність, яка згодом може перерости у велику проблему, що тягне за собою серйозні витрати.


Марки авто підвіску яких ми діагностуємо та обслуговуємо

 Показати марки авто

 

Часто задавані питання

Коли потрібно робити діагностику ходової частини авто?

З метою профілактики неполадок, діагностика ходової частини підвіски всіх марок та моделей авто має проводитись через кожні 10-20 тис. км пробігу. Такий розкид насамперед обумовлений умовами та регіоном експлуатації автомобіля. Рекомендуємо проводити огляд ходової на СТО з ремонту підвіски при заміні гуми за сезоном. Також можна провести огляд та діагностику при заміні олії в автомобілі.

Скільки часу потрібно на діагностику та огляд підвіски?

Час витрачений на огляд та виявлення неполадок у роботі ходової частини, безпосередньо залежить від ступеня зношування деталей, типу підвіски та марки авто. У деяких випадках для виявлення неполадки вистачає 15 хвилин, а в деяких і близько 1 години. Для економії часу рекомендуємо всі роботи з ТО та діагностики ходової проводити на підйомнику у спеціалізованому СТО.

Яка ціна діагностики передньої та задньої підвіски автомобіля?

Вартість діагностики ходової частини 100-200 грн., включає огляд на наявність пошкоджень та зношування деталей як передньої так і задньої підвіски. В основному, максимальним навантаженням піддається передня підвіска і їй приділяється максимальна увага.

Як записатися на діагностику та ТО ходовий і якщо згодом буде потрібно ремонт?

Записатися на ТО та ремонт підвіски можна попередньо зателефонувавши з нами за вказаними номерами телефону та погодити час візиту до автосервісу. Після проведеної діагностики, у разі зношування деталей, можна провести заміну у нас в СТО попередньо замовивши запчастини (що вимагають заміни) у нас або придбати самостійно. Для більш детального ознайомлення з цінами та послугами сервісу оберіть свою МАРКУ АВТО.

фото автосервісу

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна діагностика підвіски авто?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!