Заміна передніх та задніх амортизаторів у нас в СТО – це просто

Не можна однозначно сказати, коли доведеться зіткнутися з такою процедурою, як заміна амортизаторів. Однак рано чи пізно це відбудеться, і тоді ви можете звернутися за кваліфікованою допомогою до автосервісу SANAVTO SERVICE у Києві (Дарницький район).

Цю деталь ходової частини необхідно замінювати за перших ознак, що вказують на втрату необхідних експлуатаційних характеристик.

Вартість заміни амортизаторів в Києві

Заміна переднього амортизатора (стійки)

350 – 600

Заміна заднього амортизатора без пружини

250 – 450

Заміна заднього амортизатора з пружиною

300 – 600

Додаткові послуги

Діагностика ходової частини 100 – 200
Реставрація передньої та задньої стійки 300 – 400
Реставрація двотрубного амортизатора з регулюванням жорсткості 400 – 800
Реставрація кульовий у важелі підвіски 400 – 600

Ціна послуг вказана у гривнях та залежить від марки авто

 

Заміна задніх амортизаторів у СТО на Позняках

 Показати всі послуги

Ознаки зношування амортизаційних стійок

1 Довге розгойдування після поштовху

2 Зниження стійкості на дорозі

3 Збільшення гальмівної колії

Поява неприемних стуків амортизаторів

Небезпечні симптоми, чи не так? Все це не тільки негативно позначається на стані інших елементів підвіски, а й збільшує ризик потрапити до дорожньо-транспортної пригоди. Не слід так ризикувати, тим більше що, звернувшись до нас, можна зробити недорого заміну амортизаторів автомобіля.

Звернення до спеціалістів – правильне рішення!

Основна наша мета – швидко та якісно провести усі необхідні роботи. І це у нас чудово виходить завдяки досвіду, відповідальності співробітників. Не рекомендується проводити заміну або ремонт одного амортизатора – парні елементи потрібно міняти лише комплектом. Інакше зростає навантаження, і знос відбувається ще швидше, але це веде у себе додаткові нікому непотрібні витрати.

Шукаете СТО із заміни амортизаторів в Києві?

Компанія SANAVTO SERVICE до ваших послуг. Ми попередньо проведемо діагностику – можливо проблему можна виправити, провівши реставрацію стійок, заощадивши тим самим кошти і при цьому вирішити проблему стійок, що неправильно працюють.

Перебуваючи за кермом, водій повинен зосереджуватись на дорозі, а не сторонніх звуках. Зниження рівня комфорту викликає дратівливість, заважає зосередитись. Після того, як ми зробимо заміну амортизатора авто, ціна якої є дуже доступною, клієнт зможе відчути себе в повній безпеці. ЗВЕРТАЙТЕСЯ до нас вчасно!

Фото нашого автосервісу

Потрібна якісна заміна амортизаторів підвіски?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!