Співпраця з нами – це зручно та головне вигідно!

СТО Sanavto Service пропонує прості та економічно вигідні умови співпраці всім дрібним та середнім компаніям, пов’язані у бізнесі з ремонтом або використанням авто.

Одним з основних напрямків у роботі нашого автосервісу на Позняках, є ремонт амортизаційних стійок двотрубної конструкції та кульових у важелях підвіски.

Співпраця з СТО в Киеві

Кому вигідна співпраця з нами?

СТО та автосервіси з ремонту ходової частини авто.

Автомайстрам-початківцям

Таксопаркам та організаціям, що здають в оренду авто.

Компаніям з великою кількістю авто у парку.

Автосервіси та компанії з пригону та відновлення автомобілів доставлених з Америки, Канади, Грузії, Кореї, Європи та ін.

Майданчикам з продажу б.у автомобілів.


Яку вигоду отримуєте від співпраці?

Економія коштів

Вартість оригінальної запчастини в 5-10 разів більша за ціну відновленої. При цьому зроблена рідна деталь підвіски нічим не відрізняється за зовнішніми та технічними параметрами від нової.

Економія часу

Іноді доставка в Україну оригінальної стійки або важеля підвіски досягає 2-х місяців. У нас можна відновити деталь за сучасною технологією протягом кількох годин.

Додатковий та стабільний заробіток

Ви можете ставити послугу з ремонту амортизаторів та реставрації кульових у важелі підвіски у себе в сервісі або автомайстерні та додатково заробляти на знятті-установці, що потребують відновлення деталей та відповідно на різниці у ціні ремонту за знижкою для Вас та клієнта. Отримуєте більше клієнтів за рахунок збільшення кількості затребуваних послуг та відповідно збільшення доходу сервісу або СТО. Наш автосервіс запрошує до взаємовигідної співпраці не лише СТО Києва, а й усіх міст України.

Міста України з якими ми працюємо

Показати 

Виникли питання щодо співпраці? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Завжди раді