Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок на Ауді – це вигідно!

Звернувшись до нас у СТО SANAVTO SERVICE на Лівому березі Києва, кожен власник Audi може бути впевненим у тому, що ремонт двотрубних передніх або задніх амортизаторів буде проведений швидко та якісно.

За роки роботи (з 2015 року) ми випробували всі можливі способи вирішення цієї проблеми та зупинилися на кращому варіанті – безрозбірне відновлення працездатності амортизаційних стійок, яке не лише ефективно, а й економічно вигідне.

Вартість відновлення амортизаторів на Audi

Реставрація передньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація задньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація двотрубної стійки з електро-регулюванням

400 — 800

Ціна ремонта амортизаторів вказано у гривнях і залежить від моделі Ауди

A3, A4, A5, A6, A7 Q3, Q5, Q7, S3, S4, S5, S6, S7, TT

Ремонт передних амортизаторов на Ауди А5

  Всі послуги

Головна рекомендація – це своєчасно звернеться до нас в автосервіс у Дарницькому районі (Позняки). Якщо з цим затягнути, доведеться вдаватися до більш дорогого способу або купівлі нових стійок, а це фінансові вкладення. Ще одна з переваг нашого методу – можливість протягом кількох годин провести ремонт пари передніх або задніх стійок із гарантією результату та повернути машину власнику.

Як визначити, що стійки потребують відновлення

Найкращий варіант – регулярно проводити діагностику підвіски та огляд амортизаторів. Тоді можна вчасно зреагувати та уникнути додаткових неприємностей, пов’язаних із погіршенням керованості автомобіля, передчасним зносом інших запасних частин ходової частини.

При виявленні перших ознак неправильної роботи стійок рекомендуємо відразу звертатися за допомогою до нас у сервіс на Позняках та визначити причину поломки. Після того, як буде проведений ремонт газо-масляних амортизаторів Audi, автовласник зможе знову сміливо сідати за кермо, будучи впевненим, що транспортний засіб буде ідеально слухатися під час поїздки.

Пам’ятайте! Своєчасне відновлення амортизаційних стійок – це гарантований результат, при відчутній економії часу та грошей! ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати 


Приклади виконаних робіт

Потрібен ремонт амортизаторів на вашу модель Ауді?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!