Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок на Каділлак – це вигідно!

Рано чи пізно кожен автовласник стикається із погіршенням характеристик передніх чи задніх амортизаторів. В результаті машина починає погано слухатись на дорозі, її безперервно розгойдує, що заважає зосередитися. Водію доводиться постійно підрулювати, внаслідок чого накопичується втома.

Позбавити подібних неприємностей зможе ремонт двотрубних амортизаторів на Каділлак у нас у СТО на Лівому березі, за прийнятною ціною з гарантією.

Вартість відновлення амортизаторів на Cadillac

Реставрація передньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація задньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація двотрубної стійки з електро-регулюванням

400 — 800

Ціна ремонта амортизаторів вказано у гривнях і залежить від моделі Каділлак

 Всі полуги

Ми не рекомендуємо без досвіду та знань відповідного обладнання намагатися самостійно відновити нерозбірні стійки і все виправити в надії заощадити. Як правило, такі експерименти ведуть до неприємних результатів та додаткових витрат.

Найкращі умови для співпраці від СТО SANAVTO SERVICE

Наша команда кваліфікованих майстрів швидко та що найголовніше, якісно проведе ремонт двотрубних амортизаторів Cadillac за доступною ціною у Києві. Більшість клієнтів, які вперше звернулися до нас, стають постійними, рекомендують наш автосервіс своїм друзям, рідним, знайомим.

Ми цінуємо надану нам довіру та повністю її виправдовуємо, використовуючи новітні технології під час проведення ремонтних робіт. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати марки авто

Фото нашого автосервісу

Потрібен ремонт газо-масляних амортизаторів на вашу модель Кадиллак?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!