Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок на Лексус – це вигідно!

Складно насолоджуватися поїздкою, коли автомобіль, хай навіть преміум класу, погано слухається водія, важко проходить повороти, сильно розгойдується на невеликих нерівностях. Подібні ознаки можуть вказувати, що необхідно провести ремонт нерозбірних амортизаторів Lexus у нас на СТО в Дарницькому районі Києва.

Вартість відновлення амортизаторів на Лексус

Реставрація передньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація задньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація двотрубної стійки з електро-регулюванням

400 — 800

Ціна ремонта амортизаторів вказано в гривнях і залежить від моделі Лексус

IS, ES, GS, LC, LS, LX, NX, RC, RX, SC, UX

Ремонт передних стоек на Лексус RX

Всі услуги

Вартість ремонтних робіт не в останню чергу залежить від того, наскільки швидко автовласник звертається за допомогою. Зволікання збільшує ціну, плюс до всього швидше зношуються інші елементи підвіски, кермового управління, покришки – все це веде до додаткових витрат, не кажучи вже про те, що під загрозу буде поставлена безпека та повна відсутність комфорту під час руху.

СТО SANAVTO SERVICE в Києві вирішить ваші проблеми з амортизаторами!

Наш автосервіс на Лівому березі столиці України протягом не одного року (з 2015 року) успішно проводить ремонт газо-масляних передніх та задніх амортизаторів на Лексус всіх моделей з гарантією. При відновленні робочих характеристик амортизаційних стійок використовуються ефективні технології, сучасне обладнання. Майстри, які пройшли відповідне навчання у найкращих фахівців у цій сфері, не зупиняються на досягнутому, постійно вдосконалюю свої навички.

Завдяки цьому ми швидко, ефективно вирішуємо поставлені перед нами завдання, завойовуючи довіру кожного клієнта, про що говорять відгуки наших клієнтів не лише з Києва, а й з інших міст України. Ще одна незаперечна перевага – доступні ціни на всі послуги нашого автосервісу. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати 

Фото нашого автосервісу

Потрібен ремонт газомасляних амортизаторів на вашу модель Лексус?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!