Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок на Субару – це вигідно!

Кожен автовласник Subaru та іншої марки авто повинен почуватися за кермом комфортно, не відволікатися на сторонні звуки, відчувати, що автомобіль слухняний і керований.

Від справності всіх деталей ходової залежить безпека життя всіх учасників дорожнього руху, тому важливо стежити за станом підвіски свого авто і вчасно наносити візити в автосервіс.

Вартість відновлення амортизаторів на Субару

Реставрація передньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація задньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація двотрубної стійки з електро-регулюванням

400 — 800

Ціна ремонту амортизаторів вказано в гривнях і залежить від моделі Субару

Ascent, Forester, Impreza, Legacy, Levorg, XV

Ремонт передніх стійок на Субару

 Всі послуги

Коли з’являються ознаки того, що необхідний ремонт двотрубних амортизаторів на більшість моделей Subaru, звертайтеся до СТО SANAVTO SERVICE в Києві на Лівому березі, фахівці якої швидко виправлять положення, провівши всі необхідні роботи на найвищому рівні.

За роки своєї успішної роботи (з 2015 року) ми здобули довіру не лише автовласників столиці, а й багатьох інших міст України, які спеціально приїжджають саме до нас у автосервіс на Позняках.

Особливості роботи наших майстрів

Кожен співробітник нашої компанії – справжній профі своєї справи, який здобув відповідні знання та постійно вдосконалює свої навички. Перше, про що повинен пам’ятати власник машини – якісний ремонт нерозбірних амортизаторів та стійок Субару можливий лише у тому випадку, коли за справу беруться спеціалісти.

Саме такі майстри – відповідальні, з багаторічним досвідом, запрошують клієнтів у наш автосервіс в Києві з ремонту газомасляних амортизаторів. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати 

Фото виконаних робіт

Потрібен ремонт газомасляних амортизаторів на вашу модель Субару?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!