Відновлення газо-масляних амортизаторів та стійок на Volkswagen – це вигідно!

Автомобілі марки Volkswagen є дуже затребуваними серед мешканців столиці та всієї України. Автосервіс з ремонту ходової частини SANAVTO SERVICE в Дарницькому районі Києва, пропонує свої послуги з ремонту двотрубних, нерозбірних амортизаторів на Фольксваген всіх моделей за прийнятними цінами та гарантованим результатом при своєчасному зверненні до сервісу.

Вартість ремонту амортизаторів на Фольксваген

Реставрація передньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація задньої двотрубної стійки

300 — 400

Реставрація двотрубної стійки з електро-регулюванням

400 — 800

Ціна ремонту амортизаторів вказано в гривнях і залежить від моделі Фольксваген

 Arteon, Atlas, Beetle, Bora, Caddy, Golf, Cross Golf, Golf Plus, Jetta, Multivan, Passat B5, Passat B6, Passat B7, Passat B8, Passat CC, Polo, Polo Cross, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Transporter Т5, Transporter Т6

Ремонт амортизаторів Volkswagen Passat B8 з гарантією

Всі послуги

Не кожен автовласник може самостійно вирішити проблему зі стійками. Більше того, ми рекомендуємо одразу звернутися за допомогою, а не усувати поломки самим із низки причин:

Відсутність досвіду та знань

Відсутність необхідного обладнання для ремонту стояків амортизації.

Амортизатори відіграють важливу роль у створенні безпечних умов на дорозі, і підвіска, що неправильно працює, може призвести до неприємних наслідків.

Якісний ремонт амортизаторів Volkswagen на Лівому березі

Майстри нашого автосервісу в Києві застосовують сучасні технології ремонту та дотримуються технічних рекомендацій виробника. Тому після ремонтних робіт властивості амортизаторів будуть такими ж, як у нових і без видимих ​​слідів ремонту.

На моделях Фольксваген Пассат Б6, Б7, Б8, СС, СуперБ та ін. у максимальній комплектації, встановлені задні та передні амортизатори з електрорегулюванням жорсткості (DCC). Плюс даного типу стійок у високій якості деталі та відповідно великої довговічності. Відчутний мінус – це ціна деталі. Вартість нового переднього чи заднього від 8500 грн. і вище.

Відновлення активних, нерозбірних стійок на Volkswagen

РЕКОМЕНДУЄМО власникам Volkswagen з даним типом амортизаційних стійок частіше проводити огляд ходової частини і при необхідності провести відновлення робочих характеристик амортизаторів і надовго забути про покупку нових, про що говорять ВІДГУКИ наших клієнтів.

Своєчасний ремонт двотрубних амортизаторів на Фольксваген  – це відчутна економія часу та коштів!

Знаходиться СТО з відновлення амортизаторів та стійок в Києві на Лівому березі (Позняки). Якщо хочете запобігти поломці і при цьому заощадити, ви можете зателефонувати нам і домовитися про візит до сервісу. Після погодження пригнати машину на ТО та відновлення передніх, задніх стійок.

Якщо ж ви бачите, що з амортизаторами не все гаразд. ЗВЕРТАЙТЕСЬ! Наша послуга з ремонту газомасляних амортизаторів на Вашу модель Volkswagen або іншу марку авто доступна не лише автовласникам Києва, а й усіх міст України через службу доставки Нова Пошта.


Марки авто амортизатори та підвіску яких ми ремонтуємо

 Показати 

Приклади виконаних робіт

Потрібен ремонт газомасляних амортизаторів на вашу модель Volkswagen?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!