Реставрація кульової в важелі Ауді у нас в СТО на Лівому березі – це вигідно!

Навіть найакуратніше водіння не вбереже від ситуації, коли знадобиться заміна або ремонт важелів підвіски Audi в Києві. Вихід з ладу цієї деталі в основному пов’язаний з тим, що через усадку вкладиша з полімеру з’являється люфт між корпусом опори і пальцем. Внаслідок цього з’являється характерний гуркіт, який і вказує на несправність.

Однак, ґрунтуючись на одному стуку не можна робити висновки, необхідно звернутися за допомогою до майстрів, які провівши діагностику, визначать ступінь зносу та ремонтопридатності деталей підвіски, особливо важелів.

Звертайтеся до СТО SANAVTO SERVICE у Дарницькому районі Києва, яка надає послуги з реставрації кульових в алюмінієвих, залізних верхніх та нижніх важелях ходової частини на всі моделі Ауді.

Вартість ремонту шарової в важелі Ауді

Реставрація верхнього важеля на Audi

300-400

Реставрація нижнього важеля на Audi

300-400

Реставрація алюмінієвого важеля на Audi

400-600

Цена ремонта рычага подвески на модели Ауди указана в гривнах

A3, A4, A5, A6, A7 Q3, Q5, Q7, S3, S4, S5, S6, S7, TT

Ремонт передніх ричагів на Ауді

Додаткові послуги

Заміна (зняття-установка) переднього важеля

250-450

Заміна (зняття-установка) заднього важеля

250-500

Всі послуги

Чому ця послуга настільки популярна?

Насамперед йдеться про економію коштів. Адже покупка нової автозапчастини обійдеться у рази дорожче, ніж реставрація кульової у важелі підвіски Audi всіх моделей. Немає сенсу переплачувати, адже після закінчення роботи автовласник отримує запчастину з ідеальними характеристиками, гарантією та без видимих ​​слідів ремонту. Оригінальна запчастина ходової навіть після ремонту набагато краща за робочим станом від нових аналогів.

У роботі ми використовуємо лише високоякісний полімер, який характеризується низьким коефіцієнтом тертя та не боїться агресивного середовища використання. Це, у свою чергу, відчутно подовжує термін служби кульової.

Якісне відновлення алюмінієвих важелів ходової частини у нас СТО у Києві (Позняки) на Вашу модель Ауді – це найкраще рішення! ЗВЕРТАЙТЕСЬ!


Фото нашого автосервісу

Потрібен якісний ремонт важелів на Вашу модель Ауді?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!