Реставрація кульової в важелі БМВ у нас в СТО на Лівому березі – це вигідно!

Ця деталь підвіски автомобіля піддається дуже великим навантаженням, тому не дивно, що рано чи пізно вона виходить з ладу, завдаючи дискомфорту водієві, відволікаючи від дороги.

Проблему треба усувати, але для цього не обов’язково купувати нові автозапчастини, вартість оригінальних є досить високою. Покупка дешевих закриває питання на короткий період. Саме тому водії з багаторічним стажем фахівці схиляються до єдиної думки – своєчасний ремонт важелів підвіски БМВ в Києві може усунути цю проблему.

Ціна ремонту кульової у важелі БМВ

Реставрація верхнього ричага на BMW

400 – 600

Реставрація нижнього ричага на BMW

400 – 600

Реставрація алюмінієвого ричага на BMW

400 – 600

Вартість ремонту важеля підвіски на моделі BMW вказана у гривнях

F10, F32, F36, F34, F46, E36, E34, E39, E46, E53, E60, E65, E9, E92, E70

Реставрація передніх ричагів на БМВ Х5

Додаткові послуги

Заміна (зняття-установка) переднього важеля

350 – 550

Заміна (зняття-установка) заднього важеля

350 – 600

Всі послуги

Тут головне звернеться до висококласних досвідчених фахівців – у цьому випадку результат виправдає очікування. В Дарницькому районі столиці України СТО Sanavto Service вже протягом довгих років надає цю послугу.

Чому нам довіряють власники БМВ?

Доступні ціни

Професійний підхід

Проведення діагностики

Гарантія на півроку або 10000 км пробігу

Використання високоякісного полімеру

У цьому списку лише частина причин, для того щоб довірити ремонт алюмінієвих важелів підвіски BMW саме нам. Ми не підводимо своїх клієнтів – про це свідчать їхні відгуки, з якими можна ознайомитись на сайті.

Позбавте себе від зайвих переживань та витрат. ЗВЕРТАЙТЕСЯ в наше СТО в Києві на Лівому березі, за якісною кульовою реставрацією в важелі на свою модель БМВ!

Часто задавані питання

На які моделі БМВ відновлюєте важелі ходовоі частини?

Ми реставруємо кульові в важелі підвіски на всі моделі BMW, незалежно від виробника деталі. Дуже добре себе зарекомендувала наша технологія технологія при ремонті оригінальних  алюмінієвих важелів. Середня ціна ремонту кульової в алюмінієвому важелі 400 – 600 грн.

Ви ремонтуєте лише кульову в важелі підвіски BMW?

Ми проводимо ремонт тільки кульової в важелях підвіски на БМВ. Головною причиною заміни важеля ходової (верхнього або нижнього) є знос шарового з’єднання. При зношуванні сайлентблока в важелі, проводиться перепресування на новий сайлендблок. Ми при виявленні зношування шарової в важелі, після погодження, проводимо відновлення з гарантією за прийнятною вартістю, в 3-10 разів менше ціни нового важеля.

Яка середня ціна ремонту шарової в ричагу підвіски БМВ?

Вартість відновлення кульової в важелі підвіски незалежно від моделі BMW в середньому 400 – 500 грн. Ціна за ремонт деталі підвіски вказана знятої з авто. Зняття-встановлення можливо провести у нас в сервісі.

Чи приймаєте Ви замовлення з інших міст України на реставрацію важелі з BMW?

Знос кульової у важелі підвіски проблема не тільки автовласників БМВ з Києва, а й усієї України. Ми приймаємо замовлення на реставрацію важелів ходової частини не тільки з моделей BMW, а й всіх марок авто з усіх міст України через службу доставки Нова Пошта. Докладніше на сторінці сайту ДОСТАВКА і ОПЛАТА.

фото автосервісу

Фото нашого автосервісу

Потрібен якісний ремонт важелів на Вашу модель БМВ?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!