Відновлення кульових в важелях підвіски у нас в СТО – це вигідно!

Автомайстерня SANAVTO SERVICE в Дарницькому районі (Позняки) столиці України професійно проведе ремонт важелів (ричагів) підвіски для будь-якої марки автомобіля. Всі власники авто, оснащених багатоважелевою підвіскою (Ауді, БМВ, Форд, Мерседес, Інфініті та ін) рано чи пізно стикалися з тим, що зношуються кульові в передніх або задніх важелях ходової частини.

Вартість ремонту кульової в важелі підвіски

Послуга

Ціна

Реставрація верхнього важеля

300-400

Реставрація нижнього важеля

300-400

Реставрація переднього важеля

300-400

Реставрація заднього важеля

300-400

Реставрація залізного важеля

300-400

Реставрація алюмінієвого важеля

400-600

Ціна ремонту кульової в важелі вказана в гривнях і залежить від типу підвіски та марки авто


Будь-яку несправність у роботі підвіски транспортного засобу необхідно усувати, оскільки вона може призвести до незапланованих та додаткових витрат, спричинити аварійну ситуацію.

Що отримуєте звернувшись до нас

1 Ремонт важеля підвіски – протягом кількох годин

2 Гарантію на 6 місяців або 10000 кілометрів пробігу

3 Зняття та встановлення запчастини в нашому СТО на Лівому березі.

 

Реставрація важелів підвіски

Чому саме ми?

Багато хто пропонує відразу ж замінити запчастину, що вийшла з ладу. Ми можемо сказати, що є більш економний і не менш ефективний спосіб – ремонт важеля передньої або задньої підвіски за сучасною технологією.

Навіщо міняти всю автозапчастину, коли важіль і сайлентблоки в ідеальному стані, а вільний хід (люфт) з’являється через знос полімерного вкладиша. Його усадка і викликає безперервний гуркіт, що лунає під час руху. Ці звуки відволікають, дратують водія, заважаючи зосередитись на дорозі.

Коли може знадобитися реставрація важелів підвіски, вартість якого у нас дуже приваблива, не знає ніхто. Тут все залежить від якості дорожнього покриття, інтенсивності експлуатації автомобіля, манери водіння. Плюс до всього в кожній опорі, незалежно від виробника, є невеликий повітряний зазор, що обмежує термін її експлуатації. А це означає, що будь-яка подібна деталь вийде з ладу незалежно від вартості.

Розумне вирішення проблеми – ремонт важелів у SANAVTO SERVICE в Києві

Не лише висока вартість запасних частин каже на користь реставрації. Не завжди можна відразу знайти оригінальні комплектуючі, а купувати продукцію невідомого походження все одно, що викинути гроші на вітер. До того ж ринок наповнений підробками, які важко відрізнити від оригіналу.

Технологія, яку ми використовуємо, дозволяє провести ремонт важеля підвіски (верхнього, нижнього) таким чином, що втручання буде непомітним, а характеристики поновляться практично до рівня заводських.

Наші майстри – не просто люди з вулиці, а фахівці, які пройшли навчання, які постійно вдосконалюють свої навички. Ми повернемо водієві відчуття комфорту за кермом та допоможемо заощадити, що підтверджують відгуки наших клієнтів. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

Показати всі послуги

 

Часто задавані питання

На які марки автомобілів відновлюєте важелі ходовоі частини?

Ми реставруємо кульові в важелі підвіски на всі марки та моделі авто, незалежно від виробника. Дуже добре себе зарекомендувала наша технологія при ремонті оригінальних  алюмінієвих важелів, встановлених на авто з Європи, Кореї, Японії, США, Канади та ін. Середня ціна ремонту кульової в алюмінієвому важелі 400 – 600 грн.

Ви ремонтуєте лише кульову в важелі підвіски?

Головною причиною заміни важеля ходової (верхнього або нижнього) є знос шарового з’єднання. При зношуванні сайлентблока в важелі, проводиться перепресування на новий сайлендблок. Ми при виявленні зношування в кульовому важелі, після погодження, проводимо ремонт з гарантією за прийнятною вартістю, в 3 – 10 разів менше ціни нового важеля.

Чи можна відновити вигнутий важіль після ДТП?

Не рекомендуємо відновлювати елементи підвіски, пошкоджені після ДТП. Будь-яке проведення слюсарних, зварювальних робіт на важелі підвіски може за невеликий час призвести до неприємних наслідків. Найкраще рішення — покупка нового або б/в важеля ходового. Ми у нас на сервісі ремонтуємо тільки кульові підвіски.

Чи приймаєте Ви замовлення на реставрацію важеля з інших міст України?

Знос кульовий у важелі підвіски проблема не тільки автовласників Києва, а й усієї України. Ми приймаємо замовлення на реставрацію важелів ходової частини з усіх міст України через службу доставки Нова Пошта. Докладніше на сторінці сайту ДОСТАВКА і ОПЛАТА.

фото автосервісу

Фото виконаних робіт

Потрібен якісний ремонт важеля підвіски авто?
Телефонуйте! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!