Ремонт ходової частини авто у нас в СТО – це вигідно!

Йдеться про досить складну систему, що складається з набору елементів і відповідають за стійкість автомобіля на дорозі, а також впливають на комфорт людини, яка перебуває за кермом. Звернувшись до СТО SANAVTO SERVICE у Дарницькому районі Києва на Позняках, наші майстри проведуть ґрунтовну діагностику та по необхідності ремонт ходової, усунувши всі несправності.

Вартість ремонту ходової частини

Послуга

Ціна

Заміна амортизаторів та стійок

від 250

Заміна передніх, задніх пружин

від 250

Заміна шарових опор

від 250

Заміна рульових наконечників, тяг

від 200

Заміна опорних підшипників, подушок амортизатора

від 250

Заміна задніх та передніх важелів підвіски

від 200

Заміна втулок та стійок стабілізатора

від 200

Ремонт та обслуговування підвіски на Лівому березі Києва

Вартість ремонту деталей підвіски

Реставрація газомасляного двухтрубного амортизатора

300-400

Реставрація двухтрубного амортизатора з електро регулюванням жорсткості

400-800

Реставрація шарової опори

250-350

Реставрація шарової в ричагу підвіски

300-600

Додаткові послуги

Діагностика подвіски

100-200

Заміна гальмівних колодок

від 200

Заміна тормозних дисків

від 300

Заміна моторного масла

від 200

Ціна ремонту ходової частини вказана в гривнях і залежить від типу підвіски та марки авто

Показати марки авто

Фото ходової частини авто

Фактори, що впливають на справність ходової.

 1 Якість дорожнього покриття – зайве говорити про те, в якому стані знаходяться дороги у нас

 2 Досвід та вміння водія

 3 Інтенсивність та умови використання автомобіля.

В одних обставинах діагностика підвіски та ремонт проводиться після 20000 км пробігу, в інших ця процедура обов’язково після 10000 км.

Попередній аналіз допомагає зрозуміти де саме криється проблема. Адже одні й самі сигнали, наприклад, стуки, можуть свідчити про виході з ладу різних запчастин. Попередній огляд та діагностика ходової допомагає уникнути непотрібних витрат, скорочує час, потрібний для відновлення працездатності всіх елементів.

Оскільки йдеться не лише про фінансові витрати, а й про безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху, ремонт підвіски можна довіряти лише кваліфікованим спеціалістам. Тоді результат повністю виправдає усі Ваші очікування.

Коли звертатись за допомогою?

З появою наступних ознак слід відвідати автосервіс:

  ➤ Поява нехарактерних звуків: стукіт, хрускіт, гул

   Погіршення керованості та стійкості

   Клювання передньої частини авто при гальмуванні

   Сильна тряска, вібрація під час їзди

   Необхідність постійно підрулювати навіть на рівній трасі

   Поява сильного крену на поворотах

   Нерівномірне знос шин

Помітили хоч одну з цих ознак? Не тягніть час! Звертайтеся до SANAVTO SERVICE – СТО на Лівому березі Києва (Позняки) з ремонту та обслуговування ходової частини всіх марок та моделей автомобілів.

Наша компанія дає гарантію на всі види послуг з відновлення деталей підвіски, а також пропонує найвигідніші умови для співпраці, завдяки яким більшість клієнтів стають постійними.

Ціна ремонту ходової частини авто у нас на СТО в Дарницькому районі Києва (Позняки, Осокорки) безпосередньо залежить від масштабу, складності роботи та марки авто. При цьому цінова політика унеможливлює необґрунтовані націнки.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ до нас і отримайте відмінну якість ремонту за розумною ціною.

Часто задавані питання

Що входить у послугу ТО та ремонту ходової частини автомобіля?

Ремонт і обслуговування підвіски включає заміну всіх зношених деталей ходової в процесі експлуатації. Дана послуга включає заміну: передніх і задніх амортизаторів, пружин підвіски опорних подушок і підшипників амортизаційних стійок, важелів підвіски, кульових опор, рульових тяг і наконечників, втулок і стійок стабілізатора. Також до послуги ТО ходової в Києві входить заміна всіх пошкоджених пильовиків деталей підвіски.

Як часто потрібно проводити ТО підвіски?

Рекомендуємо проводити ТО ходової частини автомобіля кожні 10 тис. пробігу незалежно від марки та моделі. Ходова частина піддається максимальному зносу та поломці при частому русі по нерівному дорожньому покриттю. Саме тому при виявленні перших симптомів неправильної роботи підвіски, рекомендуємо відразу звернутися в найближчий автосервіс у Києві по ремонту ходової і провести діагностику, і якщо знадобиться, зробити заміну деталі, що зносилася. Пам’ятайте! Своєчасний ремонт ходової – це комфорт та безпека Вас та пасажирів.

На яких марках автомобілів Ви ремонтуєте ходову частину?

Ми ремонтуємо підвіску на всіх моделях авто, незалежно від року випуску та країни виробника. Винятком є деякі марки автомобілів із пневмопідвіскою. Детальніше можна ознайомитися на сторінці сайту МАРКИ АВТО та ціни, підвіску яких ми ремонтуємо.

Які деталі підвіски зношуються та потребують ремонту чи заміни найчастіше?

Після проведення діагностики підвіски автомобіля найчастіше виявляється знос стійок стабілізатора та втулок. Також меншою мірою відбувається зношування кульових і рульових наконечників. Ще слід звернути увагу на наявність патьоків олії на передніх та задніх амортизаторах. При виявленні навіть незначних поломок деталей підвіски РЕКОМЕНДУЄМО зробити заміну або ремонт запчастини. ПАМ’ЯТАЙТЕ! Правильна робота всіх елементів підвіски – це запорука комфорту та безпеки водія та пасажирів!

фото автосервісу

Фото нашого автосервісу

Потрібен якісний ремонт підвіски?
Дзвони! Наші кваліфіковані майстри Вам допоможуть!